Klub Profesjonalistów

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami.

Terra Canis jest  karmą  wyprodukowaną w 100%  z surowców o najwyższej jakości żywności human-grade i  dlatego ustanawiamy zupełnie nowe standardy na rynku karm dla zwierząt. Wszystkie nasze karmy są produkowane z wysokiej jakości mięsa i świeżych warzyw i owoców w Bawarii (Niemcy) w rodzinny zakładzie. W przeciwieństwie do większości producentów Terra Canis całkowicie zrezygnował z  dodatków syntetycznych lub marnej jakości surowców (tak zwany materiał K3). Różnicę można natychmiast zauważyć, gdy otworzy się puszkę. Terra Canis pachnie i smakuje jak pyszny, domowy posiłek.

NASZA SPECJALNA OFERTA

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Terra Canis jest pierwszą mokrą karmą w sklepach w 100% z surowców o atestowanej jakości żywności dla ludzi , tworząc w ten sposób zupełnie nowe standardy na rynku karm dla zwierząt. Wszystkie nasze mokre menu produkowane są z najlepszej jakości mięsa oraz świeżych warzyw i owoców w rodzinnym zakładzie w Bawarii. W przeciwieństwie do większości producentów, Terra Canis całkowicie zrezygnowała z  dodatków syntetycznych lub słabej jakości surowców (tak zwany materiał K3).

Różnicę poczujesz natychmiast, gdy otworzysz puszkę naszej karmy  –  pachnie i smakuje jak pyszny, domowy posiłek.

Szczególnie dla młodych psów naturalne, prawidłowe i wysokiej jakości odżywianie jest bardzo ważne. Dlatego zalecamy karmienie karmą Terra Canis od samego początku.
Dla Ciebie, Drogi HODOWCO, jako profesjonalisty, miłośnika zwierząt i ich przyjaciela,  Terra Canis oferuje specjalne warunki zakupów oraz współpracy:

Do 20% zniżki na zakupy w naszym sklepie internetowym!

 • Na  zakupy w TerraCanisPolska.pl, otrzymasz, jako hodowca, stały rabat  w wysokości:
  • 20% na karmy mokre i karmy suche
  • 10% na wszystkie dodatki, suplementy i przysmaki

Prowizja za polecanie karmy!

 • Przy rejestracji otrzymasz swój unikalny numer, dzięki któremu będziesz zarabiał na sprzedawanej przez nas karmie. Wystarczy, że Twoi klienci, przy zakupie karmy w naszym sklepie, podadzą otrzymany od Ciebie kod. Dzięki temu od każdego zakupu,  w którym będzie podany Twój numer, otrzymasz od nas 10% prowizji !!!
 • Rozliczenie nastąpi na koniec każdego kwartału. O wysokości prowizji poinformujemy Cię mailowo.

Wszystkie powyższe rabaty i prowizje dotyczą tylko zakupów w oficjalnym sklepie Terra Canis pod adresem TerraCanisPolska.pl Nie honorujemy zakupów w innych placówkach.

Nasze minimum zamówienia dla hodowców wynosi 369 złotych brutto.

Jak przystąpić do naszego Klubu Profesjonalistów:

 1. Zarejestruj się jako klient w naszym sklepie internetowym w

  www.TerraCanisPolska.pl

 2. Wyślij nam kopię swoich uprawnień hodowlanych otrzymanych w Związku Kynologicznym : info@terracanispolska.pl z dopiskiem „Terra Canis Klub Profesjonalistów / Hodowca” oraz nazwę użytkownika podaną podczas rejestracji w sklepie TerraCanisPolska.pl .
 3. Po sprawdzeniu dokumentów,  otrzymasz od nas informacje o założeniu i aktywacji osobistego i unikalnego numeru hodowcy. Potwierdzenie zostanie wysłane do Ciebie mailowo.
 4. Dopiero po otrzymanym od nas potwierdzeniu, możesz robić zakupy ze zniżką. Pamiętaj, że minimalne zamówienie, aby otrzymać 20% zniżki, to 369 zł brutto

Pin It on Pinterest

Shares
Share This