Naturalne suplementy diety dla psa

Naturalne suplementy diety dla psa

Pasty

Pasty oparte są na oleju kokosowym z dodanymi naturalnymi składnikami znanymi z ich tradycyjnego użycia w medycynie naturalnej. Oprócz starych i sprawdzonych „małych pomocników”, różne pasty zawierają również jeden lub więcej „specjalnych składników”, które składają się w każdej z nich na wyjątkową kompozycję.

Naturalne suplementy diety dla psa

Zioła

Przygotowaliśmy 10 różnych mieszanek jako odpowiedź na dziesięć najczęstszych, typowych u psów chorób i zaburzeń: żołądka i jelit, strachu i lęku, skóry i oczu, stawów i kości, układu odpornościowego, serca i naczyń krwionośnych, nerek i dróg moczowych, metabolizmu i diety, układu oddechowego, zaburzeń seksualnych.

naturalne suplementy diety dla psa

Oleje

Oleje Terra Canis łączą najbardziej wartościowe oleje w unikalną mieszankę, która jest bardzo wysokiej jakości suplementem diety dla psa.Istnieje niezliczona ilość olejów roślinnych na rynku zarówno dla psów i ludzi, ale nigdy wcześniej cenne wartości poszczególnych olejów nie zostały połączone w ten sposób.

naturalne suplementy diety dla psa

Suplementy

Zawierająca ogromne ilości witamin, minerałów oraz bioaktywnych związków fitochemicznych Super Odżywki to prawdziwe bomby składników odżywczych, a tym samym są optymalnym, naturalnym suplementem diety psa!

Pin It on Pinterest

Shares
Share This
X