logo-terra-canis

Canireo – innowacyjna sucha karma dla psa

Canireo jest pierwszą suchą karmą dla psa w sklepach, produkowaną wyłącznie ze składników w 100% o atestowanej jakości żywności dla ludzi. Ta wyjątkowa jakość odróżnia naszą karmę od wszystkich innych suchych karm na rynku.

Tylko to co najlepsze

Canireo składa się wyłącznie ze świeżego mięsa. Dzięki zawartości 64% świeżego i chudego mięsa mięśniowego w jakości żywności dla ludzi (human-grade), wyróżniamy się od wszystkich innych suchych karm na rynku. Mięso jest dla psów bardzo łatwe do strawienia i zapewnia, dzięki wysokiej jakości białku, wszystkich niezbędnych aminokwasów i kwasów tłuszczowych Omega-6. Karmę uzupełnia w 1% wątroba, także w jakości human-grade, która dostarcza w sposób naturalnych witaminy A i innych składników odżywczych.

N

Optymalna zawartość białka

W publikacji  ” Dietetyka kliniczna małych zwierząt” („Small Animal Clinical Nutrition” wyd. Mark Morris Institute; aut. Michael S. Hand, Craig D. Thatcher, Rebecca L. Remillard, Phillip Roudebush, Bruce j. Novotny ) autorzy dają jasne zalecenia co do zawartości białka w kompletnej suchej karmie dla psów. Wartości podane w przytoczonej publikacji, a które są uważane za standardowe w weterynarii na całym świecie, są ustawione na 18-30% w produkcie końcowym. Sucha karma dla psa Canireo znajduje się w górnej granicy tego zalecenia, dostarczają najlepszej jakości białko zwierzęce z świeżego i chudego mięsa mięśniowego.

Najlepsze z ogrodu Matki Natury

W naturze wilki i dzikie psy bezpośrednio pozyskują roślinne składniki takie jak jagody, zioła, trawy, korzenie lub owoce. Oprócz mięsa pies musi także dostarczyć do organizmu błonnik, który wspomaga trawienie ale jest też dostawcą wielu składników odżywczych i fitochemicznych. W Canireo Twój pupil znajdzie m.in dynię, cukinię, marchew, szpinak, jabłka, owoce aronii, seler, ziemniaki, buraki, morele, korzeń pietruszki i pasternaku. Są one dokładnie wysuszone a następnie bardzo drobno mielone. Dzięki tak bogatej zawartości Natury w naszych karmach organizm psa może podczas metabolizmu dostać odpowiednią ilość naturalnych witamin i minerałów.

Prawdziwy cud: mąka kokosowa

Mąka kokosowa jest uważana od niedawna za „pożywienie”. Nie bez powodu, ponieważ jest bogata w błonnik, zawiera niskokaloryczne i niskotłuszczowe węglowodany. Nie ma glutenu i cholesterolu.  Jest idealnym rozwiązaniem dla psów cierpiących na nietolerancję glutenu i kukurydzy. Mąka kokosowa jest lekkostrawna i ma pozytywny wpływ na poziom cukru we krwi.  Zawiera zdrowe kwasy tłuszczowe (MCT), które wspomagają wchłanianie minerałów i witamin rozpuszczonych w tłuszczach z pożywienia oraz pobudzają prawidłowy metabolizm. Ponadto mączka kokosowa zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy, dzięki czemu – obok mięsa – jest źródłem zdrowego białka dla psa.

P

Witaminy, minerały i pierwiastki śladowe

W celu zapewnienia psu wszystkich niezbędnych potrzeb żywieniowych, Canireo zawiera 65% świeżego i chudego mięsa oraz dużo zdrowych warzyw, owoców i ziół. Oprócz niezbędnego w procesie trawienia błonnika, dostarczają także wszystkie niezbędne witaminy, sole mineralne i pierwiastki śladowe. Ponieważ nie używamy w naszych karmach sztucznych witamin i składników mineralnych, to nasze naturalne składniki są tak dobierane aby w produkcie końcowych dostarczyć zrównoważoną ilość wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Na przykład drożdże piwne dostarczają ważnych witamin z grupy B, organiczne skorupki jaj dostarczają niezbędnego wapnia, a dodatek wątroby witaminę A.  Canireo jest regularnie sprawdzane i analizowane w niezależnym laboratorium, gdyż zależy nam aby nasi czworonożni przyjaciela dostali wszystko co niezbędne w odpowiednich ilościach.

Sucha karma w 100% w jakości żywności dla ludzi

Rezultatem  jest naturalny, pieczony, chrupiący krokiet w bezkompromisowej jakości. 100% składników o jakości żywności dla ludzi. Wyłącznie świeże mięso. Zawartość 64% chudego mięsa, wyjątkowej mączki kokosowej i prozdrowotnych ziół, czynią z Canireo wyjątkowy produkt. Poprzez rezygnację ze zbóż, korzystanie z wielu zdrowych i popularnych warzyw, owoców i ziół oraz użycie naturalnych dodatków odżywczych, Canireo jest naprawdę dobrą i półnaturalną suchą karmą dla psów.

Przyjemny i apetyczny zapach naszej karmy pokazuje dużą róźnicę w jakości składników . Przekonaj się sam !

Pierwsza sucha karma dla psa w 100% ze składników o jakości żywności dla ludzi.

64% świeżego i chudego mięsa.

Bez dodatku zboża.

Pin It on Pinterest

Shares
Share This