DOMOWE JEDZENIE DLA PSA

Karma dla psa w 100% z atestowanych składników o jakości żywności dla ludzi.

JAKOŚĆ

którą znają

ODŻYWIANIE

którego potrzebują

SMAK

który kochają

ZAUFANIE

które mamy

Karm Przyjaciela swego, jak siebie samego

Od momentu powstania w 2005 roku, Terra Canis dostarcza karmy dla psa w 100% przygotowane z atestowanych składników najwyższej jakości, zdatnych do spożycia także przez ludzi („human-grade”). Terra Canis wysoko podniosło poprzeczkę jakości na rynku karm dla zwierząt.  Wszystkie odmiany naszej mokrej karmy dla psa wytwarzane są głównie z tkanki mięśniowej oraz najwyższej jakości naturalnych, świeżych składników - jak domowe jedzenie dla psa. Produkcja odbywa się w Bawarii (Niemcy), w rodzinnym zakładzie, który wytwarza również żywność dla ludzi. Wyjątkową jakość produktu zauważysz, gdy tylko otworzysz puszkę. Przyjemny i apetyczny zapach domowego jedzenia – zupełnie inny, niż w większości produktów dostępnych na rynku.Terra Canis nie korzysta w produkcji karm z mączki mięsno-kostnej, odpadów z rzeźni oraz innych niskiej jakości składników i wypełniaczy.  Wszystkie użyte przez nas składniki jasno i otwarcie wymieniamy na etykiecie.

100% składników o jakości human-grade

Wszystkie składniki to naturalne i świeże surowce atestowane i dopuszczone  jako żywność dla ludzi.

Najlepszej jakości mięso ( tkanka mięśniowa)

Świeże, chude mięso mięśniowe to najwyższej jakości białka i kwasy Omega-6.

100% przejrzystość deklaracji na etykietach

Nasze jedzenie przechodzi badania w niezależnym niemieckim laboratorium, które potwierdza najwyższą jakość naszych posiłków.

Bez sztucznych dodatków

Nie znajdziesz w naszych karmach żadnych sztucznych dodatków, polepszaczy smaku, wypełniaczy, konserwantów czy barwników

Bez produktów ubocznych i materiałów K3

Wszystkie składniki to naturalne i świeże surowce atestowane i dopuszczone  jako żywność dla ludzi.

Bez zbóż, laktozy i glutenu

Nasza koncepcja żywienia oparta jest na dostarczaniu naszym pupilom wszystkiego co zgodne z naturalną dietą wilka.

Niemiecka jakość prosto z Bawarii

Wielokrotnie nagradzany rodzinny zakład w samym sercu Monachium.

Od pierwszego dnia do dzisiaj zakład Schabitz wytwarza nasze menu z ogromną miłością i najwyższą jakością oraz dbałością o każdy szczegół. Trzech mistrzów stara się aby Twój pies znalazł w misce posiłki o bezwględnie doskonałej jakości jak domowe jedzenie dla psa. Posiadając wszystkie niemieckie certyfikaty dla zakładu wytwarzającego żywność dla ludzi, gwarantujemy, że wszystkie nasze składniki w karmach dla zwierząt są w jakości human-grade.

Zobacz co Twój pupil znajdzie w naszych karmach:

Terra Canis - skład karmy dla psa - mięso Terra Canis - skład karmy dla psa - warzywa i owoce Terra Canis - skład karmy dla psa - zioła Terra Canis - skład karmy dla psa - zboża rzekome Terra Canis - skład karmy dla psa - oleje Terra Canis - skład karmy dla psa - naturalne dodatki

 

 

 

Tworzone z weterynarzami.

Polecane przez weterynarzy.

 

terracanis_tieraerzte-140x140

Dr Martin Buksch

Jeden z najlepszych niemiecki fachowców w dziedzinie dermatologii oraz weterynarii małych zwierząt a także autor wielu fachowych publikacji i książek. Od wielu lat doradza Terra Canis  w rozwoju produktów oraz w zagadnieniach weterynaryjnych.

Hanna Stephan

Dorastała wśród psów i koni. Zrobiła specjalizację na studiach medycznych dotyczącą diety psów i kotów opartą na ich pochodzeniu. Zdobytą i pogłębianą wiedzę oraz miłość do zwierząt łączy w codziennej pracy jako weterynarz w Terra Canis.

A jak smakują nasze karmy ?

 

Mopek

Nie otwieraj, gdy jesteś głodny ... Ach co za zapach !

Mopek lubi karma dla psa Terra Canis

 

Mopek i Ania, Warszawa

Łobuz

 

Łobuz dostaje Terra Canis tylko kilka razy w miesiącu, ale są to dla niego szczególne dni ... już on potrafi się cieszyć 🙂

11834731_859030347479512_3753631939578565535_o

 Łobuz i Olga, Czerwińsk nad Wisłą

 

Warto poczytać

Oferta Terra Canis

Karma mokra dla psa

Terra Canis umożliwia właściwy dobór smacznej i zdrowej karmy dla Twojego psa, dostarczając szeroką gamę produktów, poczynając od różnorodnego Menu Classic, poprzez bezzbożowe Menu Sensitive, a kończąc na specjalnych karmach Light, Senior i Puppy.  

Karma sucha dla psa

Rewolucyjna jakość i zapach: Canireo jest pierwszą suchą karmą całkowicie wyprodukowaną w 100% z naturalnych surowców o jakości human-grade, czyli jakości żywności dla ludzi.

Przysmaki dla psa

Podjadanie dozwolone ! Tak, one też lubią sobie skubnąć co nie co pomiędzy posiłkami :). Zobacz naszą ofertę przysmaków i nagród dla Twojego pupila !

Naturalne dodatki żywieniowe

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą unikalnych i cennych, naturalnych dodatków żywieniowych Terra Canis.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytania ? Wątpliwości ? Chcesz dopytać o szczegóły ?

Skorzystaj z naszego formularza do kontaktu lub wyślij email na poniższy adres,

aby dostać od nas szybką odpowiedź

 

info@terracanispolska.pl

 

+48 730 607 910

 

 

terracanis_polska

 

Pin It on Pinterest

Shares
Share This