Akceptujemy następujące formy zapłaty:

Płatność przy odbiorze

Po wybraniu tej opcji zamówienie zostanie przez nas wysłane a Ty zapłacisz kurierowi przy odbiorze przesyłki. Prosimy o odliczenie odpowiedniej kwoty, gdyż kurier może nie mieć wydać reszty.

l

Płatność przelewem

Ta forma platności może wydłużyć czas realizacji zamówienie maksymalnie o 2 dni robocze. Dane do przelewu:

FORCLEVER S.C., ul. 3 Maja 18A, 05-504 Złotokłos

PKO BP SA  63 1020 1042 0000 8102 0351 3710

W TYTULE PRZELEWU KONIECZNIE PODAJ NUMER ZAMÓWIENIA !!! Brak numeru zamówienia może spowodować opóźnienie wysyłki Twojej paczki!

Płatność online

Płatności Online obsługiwane są na naszej stronie przez Tpay.pl (dawniej: Transferuj.pl).  Po zaznaczeniu w płatnościach opcji „Tpay.pl” i zaznaczeniu, że akceptujesz Regulamin płatności online Tpay.pl., zostaniesz przeniesiony na strony naszego partnera, aby móc całkowicie bezpiecznie i niezależnie od naszego serwisu dokonać płatności za złożone u nas zamówienie.

Zobacz jakie to proste

tpaycom_zaplac-z-200x135

Wysyłka

Przesyłki kurierskie

Korzystamy z usług firmy kurierskiej UPS.

UPS_logo_2003

Dostawa w ciągu 24h od zaksięgowania płatności. Złożone i opłacone zamówienia do 14:00 będą wysyłane tego samego dnia. Złożone po godz 14:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

Jeśli waga przesyłki nie przekracza 30kg, opłata za przesłanie towaru pobierana jest jednorazowo, bez znaczenia ile przedmiotów znajdzie się w paczce:

» Przedpłata na konto : 17 zł » Płatność online :       17 zł » Pobranie przez kuriera : 20 zł 

» Dostawa za 1 grosz od 149 zł !!!

Przy odbieraniu przesyłki kurierskiej prosimy zwrócić uwagę na stan opakowania. Jeżeli są jakiekolwiek wątpliwości, że towar podczas transportu mógł zostać uszkodzony lub mogło dojść do prób otwarcia przesyłki kurier ma obowiązek spisania protokołu reklamacyjnego i pozostawienia Państwu jego kopii. Odpowiedni druk powinien mieć przy sobie kurier, w przeciwnym przypadku należy spisać odręczne oświadczenie opisujące stan towaru, jego zabezpieczeń i opakowania. Oświadczenie takie musi być opatrzone datą oraz podpisami kupującego i kuriera.

Reklamacje dotyczące uszkodzeń lub braków powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko w przypadku spisania w obecności przedstawiciela firmy kurierskiej protokołu szkodowego. W takim przypadku kupujący zobowiązany jest do niezwłocznego kontaktu naszą firmą, nie później  niż w ciągu 72 godzin od momentu doręczenia przesyłki.

Pin It on Pinterest

Shares
Share This